Slovenský jazyk Český jazyk Deutsch Sprache

Ponuka

profil INOUTIC

Profil INOUTIC je vyrobený zo stabilného tvrdého PVC - vďaka tomu je robustný, pevný profil veľmi trvanlivý a odolný. Systém má dlhú životnosť pri stálej kvalite. Jeho hladký povrch navyše nevyžaduje žiadnu zvláštnu údržbu a odoláva všetkým poveternostným podmienkam. Šesťkomorový systém zo stredovým a dorazovým tesnením je vhodný pre všetky typy stavieb a rekonštrukcií.

Zimná záhrada:

Zimná záhrada

Estetické, veľmi príjemné doplnenie alebo rozšírenie rodinného domu. Atmosféra vo vnútri takéhoto domu navodzuje pocit dokonalej pohody, útulnosti a tepla. Vďaka moderným stavebným prvkom dávajú zimné záhrady rodinného domu nezameniteľný výraz a sú zárukou ekologickej čistoty a mimoriadnej kvality bývania. Avšak systém zimných záhrad môže ušetriť na úspore Vašich peňazí až o 40%. Zimné záhrady Vám umožnia žiť s prírodou na dosah – bez ohľadu na ročné obdobie a poveternostné podmienky. Zimná záhrada utvorí príjemný a originálny priestor celého domu, ktorý je vďaka tomu oživený o výrazný estetický prvok.

Zastrešené bazény:

V súčastnosti patrí k obľúbeným trendom pre jeho nesporné vyhody spájajúce sa s predĺžením kúpacej sezóny až na sedem mesiacov bez zvyšovania prevádzkových nákladov či možnosťou sa kúpať aj počas chladnejších letných večerov. Avšak to nie je všetko, určite oceníte, že zasklenie chráni pred vonkajšími nečistotami a samozrejme bráni prieniku UV žiarenia, a tak obmedzuje rozklad chlóru vo vode čím predlžuje životnosť bazénu. Najväčším komfortom môže byť v kombinácií s vyhrievaním, čo umožňuje kúpanie aj v zime alebo počas nepriaznivého počasia.

Plastové okno

Okná:

Ak uvažujete o kúpe okien, určite si kladiete otázku plastové alebo tradičné drevo? Na úvod si môžeme uviesť, že plastové okná nemusíte maľovať, odolávajú oveľa viacej vonkajším vplyvom či už proti roztočom alebo prírodným vplyvom. Ďalšou veľkou výhodou je pokrútenie profilu, ktorý plastovým oknám nehrozí ani po rokoch. Na záver predsa najdôležitejšie sú izolačné schopnosti v ktorých absolútne dominujú akusticky a tepelne. Dizajn plastových okien ponúkajú široké možnosti ako sa stať elegantným doplnkom vášho domova s ktorým vám veľmi radi pomôžeme podľa vašich požiadaviek.Zábradlie:

Zábradlie nie je len pekným doplnkom chodby a schodiska, ale je aj nevyhnutnosťou pre bezpečnosť vášho domova. Hliníkové zábradlia maju mnohé výhody. Asi najdôležitejšia výhoda vyplýva zo základnej vlastnosti, že hliník sa nešpiní, nepodlieha korózii, odvádza dobre teplo aj chlad. Práve pre tieto vlastnosti je hliníkové zábradlie najlepšie riešenie schodiskových, balkónových či iných druhov zábradlí. Naše zábradlia sa dajú upraviť pre dané miesto a konkrétne potreby zákazníka.

Výškové práce:

Sme tím profesionálov, ktorí sa zameriava na prácu vo výškach s použitím horolezeckej techniky na ktorú má každý z nás príslušné osvedčenie. Našu činnosť uplatňujeme tam, kde bežný postup práce nie je možný z technického či ekonomického hľadiska. Sme flexibilný, rýchly a vieme pracovať aj na tých najnedostupnejších miestach. Naše služby vám ušetria čas, ale aj náklady.

Ostatné činnosti:

Zabezpečujeme kompletný pozáručný servis okien a dverí. Servis obsahuje nastavenie, premazanie a výmenu kovania a kontrola tesnenia. Okrem toho realizujeme kompletné rekonštrukcie bytov a tiež zabezpečujeme upratovacie práce.